Regulamin formularzy

 1. Przesyłając  FORMULARZ wyrażają Państwo  zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu uzyskania kontaktu z ASA Consulting oraz przyjmują Państwo  do wiadomości, że dane te będą przetwarzane przez ASA Consulting Andrzej Słodczyk  w Tychach ul. Budowlanych 41 i mają Państwo prawo do ich przeglądania, poprawiania lub żądania usunięcia oraz do realizacji swoich praw wynikających z art. 12-22 RODO. Treść spełnienia obowiązku informacyjnego RODO znajdziecie Państwo tutaj: https://www.wakacjeaustria.pl/spelnienie-obowiazku-informacyjnego/
 2. Jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych, prosimy
  o niewypełnianie  FORMULARZA. W przypadku chęci odwołania zgody złożonej poprzez wysłanie FORMULARZA należy na adres e-mailowy odo@asa.tychy.pl wysłać e-maila z informacją o odwołaniu zgody.
 3. Jeżeli kontakt z nami dotyczy rezerwacji noclegów w Austrii, wysyłając zapytanie poprzez formularz wyrażacie Państwo zgodę na udostępnienie Państwa danych osobowych do konkretnego właściciela obiektu oferującego noclegi, który staje się Administratorem Państwa danych osobowych.   Prosimy  wysłać wstępne zapytanie ofertowe,  podając wszystkie dane z formularza!
 4. Nie odpowiadamy na zapytania bez podania imienia, nazwiska i numeru telefonu kontaktowego.
 5. Jeżeli nie zostanie podana nazwa konkretnego miejsca zakwaterowania/nazwa apartamentu, hotelu  lub zamówicie Państwo tańsze karnety narciarskie, to oznaczać  będzie, że oczekujecie Państwo na ofertę zaproponowaną  przez Region Sonnenterrasse. W tym przypadku wyrażacie Państwo zgodę na udostępnienie Państwa danych osobowych do Tourismusverband St. Veit-Schwarzach Salzleckerstraße 8, 5620 Schwarzach, Austria tel.: +43 6415 7520, który staje się Administratorem Państwa danych osobowych.
 6. Odpowiedź zwrotna nastąpi najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych następujących po otrzymaniu przez ASA  Consulting zapytania od Państwa.
  ASA Consulting
  ul. Budowlanych 41
  43-100 Tychy