Regulamin formularzy

Regulamin formularza zw strony www.wakacjeaustria.pl

  1. Przesyłając  FORMULARZ wyrażają Państwo  zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu przygotowania i ew. sfinalizowania przedstawionej oferty lub  w celu uzyskania kontaktu z Biurem Podróży ASA oraz przyjmują Państwo  do wiadomości, że dane te będą przetwarzane przez ASA Consulting Andrzej Słodczyk  w Tychach ul. Budowlanych 41 i mają Państwo prawo do ich przeglądania, poprawiania lub żądania usunięcia oraz do realizacji swoich praw wynikających z art. 12-22 RODO. Treść spełnienia obowiązku informacyjnego RODO znajdziecie Państwo tutaj: https://www.wakacjeaustria.pl/spelnienie-obowiazku-informacyjnego/
  2. Jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych, prosimy
    o niewypełnianie  FORMULARZA. W przypadku chęci odwołania zgody złożonej poprzez wysłanie FORMULARZA należy na adres e-mailowy odo@asa.tychy.pl wysłać e-maila z informacją o odwołaniu zgody.
  3. Prosimy  wysłać wstępną rezerwację,  podając termin i ilość osób, abyśmy mogli sfinalizować ofertę!
  4. Nie odpowiadamy na zapytania bez podania imienia, nazwiska i numeru telefonu kontaktowego.
  5. Jeżeli nie zostanie podana nazwa konkretnego miejsca zakwaterowania/nazwa apartamentu, hotelu to oznaczać  będzie, że oczekujecie Państwo na ofertę zaproponowaną  przez Biuro Podróży ASA.
  6. Odpowiedź zwrotna nastąpi najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych następujących po otrzymaniu przez Biuro Podróży ASA wstępnej rezerwacji. Jako załącznik w odpowiedzi prześlemy także umowę, wypełnioną danymi  dot. rezerwowanego obiektu, tak aby osoba rezerwująca wpisała tylko swoje dane i po podpisaniu odesłała umowę na adres:

 

BIURO PODRÓŻY ASA
ul. Budowlanych 41
43-100 Tychy