Informacje ogólne o ASA Consulting

Biuro Podróży ASA Tychy ekspert ds. ośrodki narciarskie Austria

ASA Consulting (nazwa zmieniona w roku 2016) powstała w 1990 roku. Od momentu powstania zajmuje pośrednictwem ubezpieczeniowym na rzecz większości zakładów ubezpieczeń.Specjalizuje się w gwarancjach finansowych.

W roku 2001 ASA Consulting poszerzyła ofertę o usługi zarządzania ryzykiem, ochrony danych osobowych, bezpieczeństwa informacji i audytu.Związane to było z wieloletnim doświadczeniem właścicieli z pracą w branży ubezpieczeniowej i bankowej. Także z pracą inżynierską i menedżerską. A najważniejsze było uzyskanie kilku nobilitowanych certyfikatów międzynarodowych.

ASA Consulting jest członkiem Okręgowej Izby Przemysłowo-Handlowej w Tychach (www.izba.tychy.pl). Jest także członkiem Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach  (www.riph.com.pl). Firma bierze czynny udział w pracach obu izb.

W roku 2010 firma obchodziła jubileusz 20-lecia istnienia.

Podczas uroczystej Gali biznesu w zamku w Toszku ASA Consulting została wyróżniona medalem RIPH. Medal przyznawany jest za szczególne osiągnięcia dla rozwoju gospodarczego regionu. Podczas uroczystej Gali w styczniu 2017r. biznesu w Tychach ASA Consulting została wyróżniona medalem XX lecia OIPH.

4

ASA Consulting jest firmą rodzinną prowadzoną przez właściciela, Pana Andrzeja Słodczyka, w której pracuje wielu członków rodziny. Razem z żoną, córką, siostrą i wieloma innymi współpracownikami udało się zbudować markę firmy, znanej w Polsce jako doradztwo ubezpieczeniowe na najwyższym poziomie i oferujące najtrudniejsze ubezpieczenia finansowe, a także jako konsulting w szeroko pojętym obszarze zarządzania ryzykiem korporacyjnym, ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji.

…A Biuro Podróży ASA, to „taka malutka perełka”, oparta na ogromnej pasji życiowej, jaką są podróże dookoła świata właścicieli ASA Consulting. Anna i Andrzej Słodczyk chcą się podzielić swoimi doświadczeniami ze wszystkimi chętnymi, a małe biuro podróży, to tylko zaakcentowanie jak ważnym i rozwijającym osobowość elementem życia jest turystyka. We wszystko, co robią w tym obszarze wkładają swoją ogromną pasję, którą chcą zarazić inne osoby.