Pokoje i apartamenty

  • Max:

    Opis zostanie przesłany po zapytaniu ofertowym o ten konkretny dom, gdyż nie wszystkie domy dostarczyły szczegółowy opis każdego apartamentu, w większości domów znajdziecie Państwo opisy szczegółowe

Ogólnie

Narty Alpy austriackie Sportwelt Amade tanie apartamenty karnety – takie jest wyobrażenie naszych klientów. Biuro podróży ASA w Tychach stara się go zrealizować. Ale pozostaje pytanie co dla kogo oznacza słowo “tanie” i jak się to ma do oczekiwań? Prosimy więc o jasne sprecyzowanie Państwa oczekiwań.

SPOKÓJ I PIĘKNE WIDOKI, ATRAKCJE DLA DZIECI,BAJKOWE LATO, BLISKOŚĆ DOJAZDU.
Nowy dom w stylu austriackim, pięknie położony na wzgórzu, blisko stacji narciarskiej Alpendorf i Grossarl oraz w bezpośredniej bliskości miejscowości Schwarzach (zjazd z góry bezpośrednio do Schwarzach). Spokój i przyroda, cudowny widok na góry.
UWAGA DOT.DOJAZDU:jadąc od Bischofshofen w miejscowości Schwarzach kierujemy się przez most w kierunku na dworzec kolejowy (Bahnhof), przecinamy rzekę, skręcając w lewo na most, zaraz za mostem w lewo i potem za znakami najpierw prosto, a potem do góry na ulicę Niederuntersberg.

Apartamenty – Austria

Niekiedy nie liczy się jedynie dobra lokalizacja i cena, ale też najwyższa wygoda wszystkich rozwiązań składających się na wybierany przez klienta nocleg. Nic dziwnego – Austria, szczególnie Alpy, to region, który zachęca do tego, by wybierać to, co najlepsze. Połączenie tradycyjnych elementów i nowoczesnych rozwiązań gwarantuje satysfakcję. W ofercie Biura Podróży ASA znaleźć można wysokiej jakości apartamenty, które umożliwiają satysfakcjonujący wypoczynek osobom prywatnym oraz grupom. Oferta to m.in. gospodarstwa agroturystyczne. Właśnie w takich miejscach – klimatycznych, znajdujących się w zacisznych okolicach większych miast – odnaleźć można prawdziwe piękno Austrii.

Komfort na najwyższym poziomie

Wśród oferowanych apartamentów opcję dla siebie znajdą osoby chcące wynająć pojedynczy pokój oraz większe grupy rodziny czy znajomych, którym zależy na wynajęciu całego domu. W każdym przypadku klientom gwarantuje się intymny klimat budynku, interesujące lokalizacje oraz kompleksowe wyposażenie wnętrz we wszystkie potrzebne do bezpiecznego i satysfakcjonującego urlopu sprzęty. Apartamenty to propozycja dla osób wymagających – dla tych, którzy cenią sobie spokój, indywidualne traktowanie. To także opcja dla miłośników poznawania danej kultury z bliska.

Z życia wzięte

To już ponad 20 lat współpracy z regionem Sonnenterrasse w Austrii. Szczególnie ważna jest współpraca z właścicielami domów w pięknej miejscowości St.Veit im Pongau. Potwierdza ona szczególnie przychylne podejście Austriaków do Polaków. Domy są różnorodne, od tanich urządzonych w starym stylu austriackim do nowoczesnych z pełnym wyposażeniem na miarę XXI wieku.Oczywiście cena zależy od ww. oraz od lokalizacji, ilości pokojów lub apartamentów. Ważne są również wszelkie dodatkowe udogodnienia.Właściciele dostosowują się w miarę możliwości do oczekiwań gości.
Trzeba wiedzieć, że w apartamentach zawsze jest pościel i ręczniki w cenie oraz końcowe sprzątanie.Często także cena zawiera opłatę klimatyczną.

Ważne aby przy rezerwacji lub tuż przed wyjazdem podać faktyczną ilość osób, bo przygotowuje się ww. dla podanej ilości osób. Ustalona cena także od tego zależy.W przypadku większych apartamentów i małej ilości osób niektóre pokoje mogą zostać zamknięte.Apartamenty nie są na bieżąco sprzątane, tylko na zakończenie pobytu. Śmieci klienci są zobowiązani wyrzucać samodzielnie. Papier toaletowy jest dostarczany na prośbę po zakończeniu się w toalecie.W ofercie są duże domy, które mogą pomieścić grupę znajomych lub małe domki z jednym apartamentem. Każdy może coś wybrać wg swoich potrzeb.

Dodatkowe informacje

  • Internet
  • Parking
  • Pościel
  • Ręczniki
  • TV
  • Wyposażona kuchnia

Ważna informacja

Kupując noclegi w naszym biurze istnieje możliwość zakupienia tańszych karnetów narciarskich dla osób dorosłych i młodzieży przy pobytach tygodniowych lub dłużej.