Pokoje i apartamenty

 • Pokoje PENSJONAT EMPL

  + więcej informacji
  Max:

  Pokoje dwuosobowe z pełnym węzłem sanitarnym .Istnieje możliwość zakwaterowania w opcji śniadania i obiadokolacje lub tylko ze śniadaniami. W pokojach WiFi, TV kablowa.

  CENA od 47 do 75 EURO/dobę/osobę w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem i obiadokolacją.

  Zajętość

Ogólnie

Pensjonat z wyżywieniem Austria St.Veit im Pongau Sonnenterrasse

Pensjonat z pięknym widokiem na miejscowość i otaczające góry.
Istnieje możliwość zakwaterowania w opcji śniadania i obiadokolacje lub tylko ze śniadaniami.
W pokojach WiFi, TV kablowa.Pokoje dwuosobowe z pełnym węzłem sanitarnym .
Pensjonat wyposażony w saunę suchą, parową i infrared.W okresie letnim do dyspozycji basen zewnętrzny.

Alpy austriackie to region, który trzeba zobaczyć na własne oczy. Biuro Podróży ASA proponuje klientom m.in. Pensjonat EMPL – przeznaczony dla osób prywatnych i grup. Znajduje się on na wzgórzu St.Veit z przepięknymi widokami i bardzo profesjonalną obsługą. Oprócz tego w bazie noclegów w Alpach austriackich znaleźć można czterogwiazdkowy hotel Metzgerwirt, Verwoehn und Sporthotel Sonnhof z restauracją, sauną, solarium i siłownią, a także komfortowy pensjonat Sunnhausl. Każdy z noclegów to gwarancja najwyższej jakości, dbałości o szczegóły. Każdy zapewnia kompleksowe wyposażenie, dobre wyżywienie oraz nowoczesne, funkcjonalne rozwiązania. Alpy austriackie staną się dzięki nim jeszcze piękniejsze.Jeśli w zapytaniu będzie informacja o zainteresowaniu pensjonatem z wyżywieniem znajdziemy dla Państwa najlepsze rozwiązanie w miarę wolnych miejsc. Nie możemy obiecać tego konkretnego, ale wszystkie są urokliwe i poza zakwaterowaniem oferują inne dodatkowe atrakcje.

Pensjonat EMPL ma jeszcze jeden plus w stosunku do pozostałych.Poza pensjonatem w niewielkiej odległości właściciele posiadają apartamenty.Patrz budynek AP.1.2 w naszej ofercie. Daje to możliwość wspólnego wyjazdu osób z bardziej zasobnym portfelem do pensjonatu i osób poszukujących tańszego wypoczynku.Wszyscy mogą korzystać ze wspólnych śniadań i spotkań.

Dodatkowe informacje

 • Internet
 • Parking
 • Pościel
 • Ręczniki
 • TV

Ważna informacja

Kupując noclegi w naszym biurze istnieje możliwość zakupienia tańszych karnetów narciarskich dla osób dorosłych i młodzieży przy pobytach tygodniowych lub dłużej.