Pokoje i apartamenty

 • Pokoje Hotel SUNNHAUSL

  + więcej informacji
  Max:

  Pensjonat posiada 20 miejsc noclegowych, w tym 7 pokoi dwuosobowych,
  1 pokój wieloosobowy i 1 pokój dziecięcy. Wszystkie pokoje z pełnym węzłem sanitarnym , z dostępem do WiFi, TV kablową , suszarką do włosów. Każdy pokój posiada balkon. Zakwaterowanie ze śniadaniami w formie bufetu.

  CENA od 34 EURO/dobę/osobę w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem.

  Zajętość

Ogólnie

Noclegi Austria St.Veit im Pongau Sonnenterrasse, pensjonat śniadania,centrum miejscowości.

PENSJONAT ZE ŚNIADANIAMI, BARDZO DOBRE POŁOŻENIE, OBOK RYNKU W ST.VEIT, DUŻY PUBLICZNY PARKING.
Pensjonat położony w pobliżu centrum St.Veit im Pongau. Posiada 20 miejsc noclegowych, w tym 7 pokoi dwuosobowych, 1 pokój wieloosobowy i 1 pokój dziecięcy.W sali jadalnej można korzystać z naczyń w celu przygotowania posiłków, ale NIE WOLNO GOTOWAĆ NICZEGO POZA WODĄ CZY KAWĄ.
UWAGA DOT. DOJAZDU: wjeżdżając drogą ze Schwarzach do góry nie skręcamy do Centrum na rynek w lewo, tylko skręcamy po ok. 200 m w prawo za znakiem na parking i na dom SUNNHAUSL.

.
Sprawdzone noclegi – gwarancja dobrego urlopu

Alpy austriackie to region, który trzeba zobaczyć na własne oczy. Biuro Podróży ASA proponuje klientom m.in. Pensjonat Sunnhausl – przeznaczony dla osób prywatnych i grup,znajdujący się w samym centrum St.Veit. Oprócz tego w bazie noclegów w Alpach austriackich znaleźć można czterogwiazdkowy hotel Metzgerwirt, Verwoehn und Sporthotel Sonnhof z restauracją, sauną, solarium i siłownią, a także komfortowe pensjonat Empl z przepięknymi widokami na otaczające góry. Każdy z noclegów to gwarancja najwyższej jakości, dbałości o szczegóły. Każdy zapewnia kompleksowe wyposażenie, dobre wyżywienie oraz nowoczesne, funkcjonalne rozwiązania. Alpy austriackie staną się dzięki nim jeszcze piękniejsze.Jeśli w zapytaniu będzie informacja o zainteresowaniu pensjonatem z wyżywieniem znajdziemy dla Państwa najlepsze rozwiązanie w miarę wolnych miejsc. Nie możemy obiecać tego konkretnego, ale wszystkie są urokliwe i poza zakwaterowaniem oferują inne dodatkowe atrakcje.

Dodatkowe informacje

 • Pościel
 • Ręczniki
 • TV

Ważna informacja

Kupując noclegi w naszym biurze istnieje możliwość zakupienia tańszych karnetów narciarskich dla osób dorosłych i młodzieży przy pobytach tygodniowych lub dłużej.