Pokoje i apartamenty

Rezerwacja dla grup możliwa tylko na zapytanie, oferta specjalnie przygotowywana dla każdej grupy
 • Pokoje Hotel Post

  + więcej informacji
  Max:

  Hotel posiada 60 pokoi 1, 2 , 3 i 4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym oraz restaurację.
  Pokoje z TV kablową oraz z dostępem do internetu i sejfem – możliwość zakwaterowania w opcji śniadania
  i obiadokolacje lub tylko ze śniadaniami.

  CENA na zapytanie, nie będzie wyższa niż cena na stronie Internetowej hotelu, a dodatkowo można otrzymać tańszy karnet narciarski.

  Zajętość

Ogólnie

Noclegi Austria Schwarzach Sonnenterrasse centrum miejscowości, do najlepszych należy także Hotel Post.

Duży hotel nadający się na szkolenia, konferencje, bale. Położony w samym centrum Sonnenterrasse,w miejscowości Schwarzach. Blisko na narty i do wszystkich atrakcji lata i zimy.
Hotel położony w centrum miejscowości Schwarzach, posiada 60 pokoi 1, 2 , 3 i 4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym oraz restaurację.
Hotel został wielokrotnie sprawdzony przez Biuro Podróży ASA. Biuro wysyłało tam zielone szkoły i turystów indywidualnych.Położenie bardzo dobre dla osób, które boją się jeździć samochodem po górkach, w samym centrum i blisko skibusa.

Sprawdzone noclegi – gwarancja dobrego urlopu

Alpy austriackie to region, który trzeba zobaczyć na własne oczy. Biuro Podróży ASA proponuje klientom m.in. Hotel Metzgerwirt – przeznaczony dla osób prywatnych i grup, nowoczesny budynek znajdujący się w samym centrum St.Veit. Oprócz tego w bazie noclegów w Alpach austriackich znaleźć można czterogwiazdkowy hotel Verwoehn und Sporthotel Sonnhof z restauracją, sauną, solarium i siłownią, a także komfortowe pensjonaty: Sunnhausl i Empl z przepięknymi widokami na otaczające góry. Każdy z noclegów to gwarancja najwyższej jakości, dbałości o szczegóły. Każdy zapewnia kompleksowe wyposażenie, dobre wyżywienie oraz nowoczesne, funkcjonalne rozwiązania. Alpy austriackie staną się dzięki nim jeszcze piękniejsze.Jeśli w zapytaniu będzie informacja o zainteresowaniu hotelem z wyżywieniem znajdziemy dla Państwa najlepsze rozwiązanie w miarę wolnych miejsc. Nie możemy obiecać tego konkretnego, ale wszystkie są urokliwe i poza zakwaterowaniem oferują inne dodatkowe atrakcje.

Dodatkowe informacje

 • Pościel
 • Ręczniki
 • TV

Ważna informacja

Kupując noclegi w naszym biurze istnieje możliwość zakupienia tańszych karnetów narciarskich dla osób dorosłych i młodzieży przy pobytach tygodniowych lub dłużej.