Pokoje i apartamenty

 • Pokoje Metzgerwirt

  + więcej informacji
  Max:

  W hotelu znajdują się różnego typu pokoje, od małych i najtańszych o powierzchni 23 m2 do dużych pokojów rodzinnych  do 6 osób  o powierzchni do 52 m2 z wieloma udogodnieniami, w tym 2 łazienki. Są też pokoje dzielone na część gościnną i na sypialnię, pokoje z balkonem i bez balkonu, a także na życzenie pokój dla nowożeńców.

  Widok możliwy jest na góry lub na urokliwy rynek z kościółkiem w  St. Veit im Pongau.

  Ceny dostępne na stronie Internetowej hotelu podlegają negocjacji dla klientów z Polski, jadących za pośrednictwem naszego biura podróży.

Ogólnie

Ekskluzywny hotel dla osób prywatnych, grup, organizacji konferencji i szkoleń

Hotel oddany do użytku w maju 2015 roku, przeznaczony dla osób prywatnych, grup lub organizacji szkoleń i konferencji. Mieści się w samym centrum na urokliwym ryneczku St.Veit im Pongau. Cechuje go zastosowanie najnowszych technologi bioekologicznych przy zachowaniu nowoczesności i bardzo wysokiego standardu. W planie na najbliższe lata jest wybudowanie basenu w części SPA. Centrum SPA jest bardzo nowoczesne i umożliwia wykonywanie różnych zabiegów kosmetycznych z zastosowaniem markowych kosmetyków. Sale szkoleniowe są w pełni wyposażone i umożliwiają zarówno przeprowadzenie szkolenia dla 10 osób, jak i konferencji na 100 osób. Niezwykle ważne jest, że obok hotelu zatrzymuje się bezpłatny Skibus, co daje wygodę narciarzom i umożliwia bezpłatny transport do Alpendorfu.

Hotel Metzgerwirt – Nowy położony jest na miejscu starego historycznego hotelu rodziny Metzgerwirt. Nasze biuro posiada możliwość negocjowania promocyjnych cen dla klientów z rynku naszego kraju. Ze względu na ogromne obłożenie hotelu grupami szkoleniowymi i konferencjami, prosimy o dokonywanie rezerwacji na kilka miesięcy przed planowanym wyjazdem!

Sprawdzone noclegi – gwarancja dobrego urlopu

Alpy austriackie to region, który trzeba zobaczyć na własne oczy. Biuro Podróży ASA proponuje klientom m.in. Hotel Metzgerwirt – przeznaczony dla osób prywatnych i grup, nowoczesny budynek znajdujący się w samym centrum St.Veit. Oprócz tego w bazie noclegów w Alpach austriackich znaleźć można czterogwiazdkowy hotel Verwoehn und Sporthotel Sonnhof z restauracją, sauną, solarium i siłownią, a także komfortowe pensjonaty: Sunnhausl i Empl z przepięknymi widokami na otaczające góry. Każdy z noclegów to gwarancja najwyższej jakości, dbałości o szczegóły. Każdy zapewnia kompleksowe wyposażenie, dobre wyżywienie oraz nowoczesne, funkcjonalne rozwiązania. Alpy austriackie staną się dzięki nim jeszcze piękniejsze.Jeśli w zapytaniu będzie informacja o zainteresowaniu hotelem z wyżywieniem znajdziemy dla Państwa najlepsze rozwiązanie w miarę wolnych miejsc. Nie możemy obiecać tego konkretnego, ale wszystkie są urokliwe i poza zakwaterowaniem oferują inne dodatkowe atrakcje.

Dodatkowe informacje

 • Centrum SPA
 • Internet
 • Parking
 • Pościel
 • Ręczniki
 • Restauracja na terenie obiektu
 • Sauna
 • Śniadanie w cenie
 • Taxa klimatyczna w cenie
 • TV

Ważna informacja

Kupując noclegi w naszym biurze istnieje możliwość zakupienia tańszych karnetów narciarskich dla osób dorosłych i młodzieży przy pobytach tygodniowych lub dłużej.