Pokoje i apartamenty

 • Pokoje Lehengut

  + więcej informacji
  Max:

  Typy pokojów:
  Pokoje dwu, trzy i czteroosobowe z węzłem sanitarnym ( prysznic , WC) i TV.
  Pokoje czteroosobowe z łóżkami piętrowymi.

  CENA od 30 do 38 EURO/dobę/osobę w pokoju z wyżywieniem przy pobycie powyżej 3 noce.

  Zajętość

Ogólnie

Domy młodzieżowe w regionie SKI AMADE Austria zapraszają

Dom młodzieżowy położony wysoko obok zbiornika wodnego.
Dom oferuje pobyty z wyżywieniem lub bez wyżywienia.

Można wynajmować pokoje także jako osoby indywidualne.
Tenis stołowy, zwierzęta domowe, plac zabaw.
Miła atmosfera w pięknym otoczeniu.

Ośrodki narciarskie – Austria

W ofercie Biura Podróży ASA znajdują się tylko takie miejsca wypoczynkowe, które gwarantują satysfakcjonujący wypoczynek. Ponieważ każdy klient to indywidualne potrzeby, wymagania i – co najważniejsze – oczekiwania, biuro stara się uzupełniać ofertę o wciąż lepsze, wygodniejsze i bardziej funkcjonalne ośrodki narciarskie. Zespół Biura Podróży ASA wierzy, że Austria może spodobać się każdemu. Region docenią zarówno osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z nartami oraz innymi sportami zimowymi, jak i osoby, które są na tyle zaawansowane, by poszukiwać coraz trudniejszych, inspirujących tras. Proponowane przez biuro noclegi dzielą się na komfortowe apartamenty, funkcjonalne hotele, dobrze wyposażone domy młodzieżowe oraz świetnie sprawdzające się w każdych warunkach campingi letnio-zimowe. Austria każdemu zaoferuje coś na miarę jego marzeń.

Komfort, funkcjonalność, satysfakcja

W różnorodnej propozycji ośrodków narciarskich w Austrii nie mogło zabraknąć domów młodzieżowych. Są one dobrze przygotowane do przyjęcia młodzieży, a niektóre lepiej wyposażone także zapraszają rodziny lub grupy osób dorosłych. Prowadzone są z prawdziwą austriacką pasją i miłością do goszczenia turystów. Są to często budynki o zachwycającej architekturze, pięknie wpisujące się w górski klimat. Wśród ośrodków narciarskich znajdzie się także propozycja dla młodszych uczestników oraz grup zorganizowanych. Proponowane domy młodzieżowe położone są blisko najważniejszych punktów, by usprawnić zarządzanie grupami. Wszystkie ośrodki narciarskie wyróżniają się najwyższą jakością.

Domy młodzieżowe dysponują pokojami wieloosobowymi, tj. od 2 osób do 6 osób i zapewniają pełne wyżywienie lub wyżywienie w systemie HB (śniadanie i obiadokolacja). Nie ma możliwości wynajęcia samego noclegu, ani nie ma możliwości samodzielnego przygotowywania posiłków.

Dodatkowe informacje

 • Internet
 • Parking
 • Pościel
 • TV

Ważna informacja

Kupując noclegi w naszym biurze istnieje możliwość zakupienia tańszych karnetów narciarskich dla osób dorosłych i młodzieży przy pobytach tygodniowych lub dłużej.