Historia biura podróży

Biuro Podróży ASA działające w ramach firmy ASA Consulting w Tychach powstało w roku 1993. Powodów do stworzenia biura tego typu było wiele.Np.:poszukiwania idealnego miejsca na ferie zimowe, miłość do wyjazdów na narty, w końcu – fascynacja Austrią. Biuro Podróży ASA jest odzwierciedleniem i realizacją pasji życiowej małżeństwa Anny i Andrzeja Słodczyk. Ufają oni, że Austria może zaproponować każdemu turyście niezapomniane przeżycia, ogromną satysfakcję oraz przepiękne wspomnienia.jest to niezależne od jego wieku oraz doświadczenia w sportach zimowych.

Wyjazdy na narty dla wielu osób są unikatowym doświadczeniem. Nic dziwnego, że Austria to miejsce najchętniej wybierane przez narciarzy i miłośników snowboardu.Jest to dobre miejsce zarówno początkujących, jak i zaawansowanych. Anna i Andrzej Słodczyk to doświadczeni podróżnicy i globtroterzy, ale także fachowcy w swojej podstawowej działalności zawodowej. Chcąc powiązać pracę zawodową z realizacją swojego życiowego hobby, postanowili stworzyć małe biuro podróży.Biuro od początku posiada swoją specjalizację, czyli wyjazdy narciarskie do Austrii oraz ferie zimowe w regionie Salzburgerland. Wiąże się to z drugą pasją życiową całej rodziny, jaką jest właśnie uprawianie narciarstwa.

Od okresu studiów na Politechnice Śląskiej w Gliwicach do dnia dzisiejszego nie zmieniła się pasja turystyczna Anny i Andrzeja Słodczyk. Od roku 1993 nie zmieniła się także specjalizacja ich biura podróży. To niezmiennie najlepsze wyjazdy na narty dla osób indywidualnych oraz firm. To także propozycja ferii zimowych w Austrii dla młodzieży. Warto pamiętać o tym, że Austria to nie tylko wyjazd na narty. Austria, to także wiele innych, interesujących rozrywek, m.in. piesze wędrówki, zwiedzanie najsłynniejszych miast oraz uroczych miasteczek. To także kontakt z przepyszną austriacką kuchnią.

Biuro Podróży ASA od samego początku poszukiwało rozwiązań, które zadowolą wszystkich. Zarówno dorosłych, klientów indywidualnych czy firmy, jak i organizatorów wyjazdów dla dzieci i młodzieży. Wszystkim zależy na tym, by ferie zimowe przebiegały sprawnie, bezpiecznie i komfortowo. Niedługo po stworzeniu firmy właściciele zacieśnili więc współpracę z regionem Sonnenterrasse w Salzburgerland www.sonnenterrasse.at. Ten piękny teren gwarantuje, że każdy wyjazd na narty będzie obfitował w zachwycające widoki, interesujące drogi zjazdowe oraz tradycyjną kuchnię. Biuro Podróży ASA oferuje również wyjazdy do innych regionów, a także pośrednictwo dla innych biur podróży na cały świat.

Poniżej prezentujemy zdjęcie właścicieli z wyprawy ALASKA 2014.

 

1

Więcej zdjęć z różnych regionów świata można zobaczyć na zawodowej stronie Internetowej Anny Słodczyk: http://www.annaslodczyk.com/prezentacja-osoby/a-tak-prywatnie-to/moje-podroze.html