Domy młodzieżowe

Domy młodzieżowe w regionie SKI AMADE Austria zapraszają

W ofercie Biura Podróży ASA znajdują się tylko takie miejsca wypoczynkowe, które gwarantują satysfakcjonujący wypoczynek. Każdy klient, to indywidualne potrzeby, wymagania i – co najważniejsze – oczekiwania. Biuro stara się uzupełniać ofertę o wciąż lepsze, wygodniejsze i bardziej funkcjonalne ośrodki narciarskie. Zespół Biura Podróży ASA wierzy, że Austria może spodobać się każdemu. Region docenią osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z nartami oraz innymi sportami zimowymi. Docenią go jednak głównie osoby, które są na tyle zaawansowane, by poszukiwać coraz trudniejszych, inspirujących tras. Proponowane przez biuro noclegi dzielą się na komfortowe apartamenty, funkcjonalne hotele, dobrze wyposażone domy młodzieżowe. Do dyspozycji jest także świetnie sprawdzający się w każdych warunkach camping letnio-zimowy. Austria każdemu zaoferuje coś na miarę jego marzeń.

Alpy austriackie – noclegi

Komfort, funkcjonalność, satysfakcja

W różnorodnej propozycji ośrodków narciarskich w Austrii nie mogło zabraknąć domów młodzieżowych. Są one dobrze przygotowane do przyjęcia młodzieży, a niektóre lepiej wyposażone także zapraszają rodziny lub grupy osób dorosłych. Prowadzone są z prawdziwą austriacką pasją i miłością do goszczenia turystów. Są to często budynki o zachwycającej architekturze, pięknie wpisujące się w górski klimat. Wśród ośrodków narciarskich znajdzie się także propozycja dla młodszych uczestników oraz grup zorganizowanych. Proponowane domy młodzieżowe położone są blisko najważniejszych punktów, by usprawnić zarządzanie grupami. Wszystkie ośrodki narciarskie wyróżniają się najwyższą jakością.

Domy młodzieżowe dysponują pokojami wieloosobowymi, tj. od 2 osób do 6 osób i zapewniają pełne wyżywienie lub wyżywienie w systemie HB (śniadanie i obiadokolacja). Nie ma możliwości wynajęcia samego noclegu, ani nie ma możliwości samodzielnego przygotowywania posiłków.

DM1. Dom młodzieżowy LEHENGUT
Oberuntersberg 28, Schwarzach
Domy młodzieżowe w regionie SKI AMADE Austria zapraszają Dom młodzieżowy położony wysoko obok Więcej
Zobacz
DM2. Dom młodzieżowy PROMMEGER
Klamm 10, St.Veit im Pongau
Domy młodzieżowe w Austrii zapraszają na białe i zielone szkoły Dom młodzieżowy z wygodnym do Więcej
Zobacz